ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

                                                                           

                                                                           

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

 ШЕВЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

_____________________________________________________________________________

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 19 грудня  2017 року                                                                                              № 47

 

Про роботу виконавчого комітету

Шевелівської сільської ради за 2017 рік

 

Заслухавши  та обговоривши інформацію Євсюкової Г.І, сільського голови, «Про роботу виконавчого комітету Шевелівської сільської ради за 2017 рік», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком   Шевелівської  сільської  ради

В И Р І Ш И В:

           

            1. Інформацію Євсюкової Г.І., сільського голови «Про роботу виконавчого комітету Шевелівської сільської ради за 2017 рік» взяти до відома (додається).

 

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову

Євсюкову Г.І

 

 

 

 

Сільський голова                                               Г.І.Євсюкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          

                                                                                                                                

 

 

 

 

Звіт про роботу  виконавчого комітету Шевелівської сільської ради за 2017 рік

  Всім здобуткам поточного  року ми маємо  завдячувати, перш за все,  праці  та наполегливості  жителям Шевелівської територіальної громади  - працівникам сільської ради, комунальним службам, платникам  податку  до сільського  бюджету, підприємцям, громадській організації  та   активним  громадянам, яким не байдужа доля  нашої громади.

У  своїй  діяльності  Шевелівська  сільська рада  керувалася  Законом України «Про місцеве  самоврядування  в Україні», «Про звернення  громадян», Конституцією України  та іншими  законодавчими актами.

Протягом 2017 року було підготовлено та проведено 9 засідань сесій сільської ради, де було прийнято 74  рішення.  Депутатський корпус сільської ради складається  з  12 депутатів. Питання, які виносилися  на розгляд  сесій,   попередньо розглядалися   на  постійних комісіях сільської ради. Для підготовки  питань  постійно залучаються виконавчий комітет сільської ради, депутати сільської ради, керівники підвідомчих закладів.

Засідання виконавчого комітету сільської ради  проводяться щомісяця. Крім питань, передбачених планом роботи виконавчого комітету сільської ради, розглядаються також питання поточного моменту, заяви громадян. Питання на розгляд виконкому готують, як працівники апарату виконкому, так і представники депутатського корпусу.   

У 2017 році  підготовлено та проведено 12 засідань виконкому сільської ради, прийнято  46  рішень з питань: про зміну поштової адреси,   організації громадських робіт,   затвердження скоригованих тарифів на водопостачання для комунального підприємства «Комунальнк -1» , про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території сільської ради,про затвердження  святкових заходів  та інші.

Сільська рада  рада постійно працювала  із зверненнями громадян. Так, за період з 1 січня    2017 року по  19 грудня 2017 року, до сільської ради  43 громадянина, з них з письмовими зверненнями – 0 осіб , з усними – 43 особи.  По всіх зверненнях надано відповіді або прийняті відповідні рішення.

Протягом  2017 року в Шевелівську сільську раду звернулися    ветеранів праці, -10 чол. дітей війни - 14 чол., учасників війни - 1 чол.особи,що  постраждали від Чорнобильської  катастрофи –2 чол..інші категорії – 14 чол.,учасників АТО – 2 чол.,чненів сімї загиблого-2 чол..  Протягом  звітного періоду   сільським  головою,   та секретарем проводиться особистий прийом громадян  згідно затвердженого графіка.

Основними питаннями у зверненнях громадян залишаються питання оформлення субсидій, права власності на земельні ділянки , вирішення соціально-побутових питань.     Особлива увага приділяється  розгляду  звернень пільгової категорії населення.

Значною залишається і кількість виданих довідок. Так, усього в 2017 році видано ­­­­­­737   ­­­            довідок.

 

 

Здійснення діяльності адміністративною комісією

при виконавчому комітеті сільської ради

При Шевелівській сільській  раді створена  адміністративна комісія, яка розглядає  протоколи про адміністративні правопорушення. Так, в минулому році,  було проведено 1 засідання адміністративної комісії та прийнято 1 рішення.  

Спеціалістами  ради забезпечується постійне інформування населення громади щодо змін в чинному законодавстві України щодо роботи сільської ради. Проводиться робота в сфері надання відповідей та роз’яснень на звернення громадян, запити та звернення державних органів влади та підприємств, установ та організацій іншої форми власності. Всі  звернення  та  заяви  громадян,  підприємств,  установ,  організацій  та підприємців   розглядались та по них   вживалися  дієві  заходи в межах компетенції та виходячи  із  можливостей  сільської  ради. На всі звернення надано відповіді, або прийняті відповідні рішення.

 Постійно надається правова допомога депутатам та мешканцям   територіальної громади з питань застосування законодавства України у сфері місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших питань.

Всі регуляторні акти та інші прийняті  рішення, у  разі  необхідності,  доводились  до відома населення,  підприємств, установ, організацій,  підприємців шляхом розміщення на веб-сайті сільської ради та на інформаційних стендах. На  вимогу  громадян   надані  копії відповідних  рішень,  а  також  копії  рішень  доведені  до  виконавців  для  здійснення контролю.

Виконання  плану соціально-економічного та культурного розвитку територіальної  громади села Шевелівка

В рамках виконання заходів плану соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади  було проведено :

1.Поточний ремонт доріг комунальної власності  по вул..Центральній,та вул..Миру на загальну  суму 254,0 тис. грн.

2.Придбання сценічних костюмів на суму 69380 грн.

3.Придбання  комп’ютерної техніки для амбулаторії сімейної медицини на суму 10,0 тис.грн.

4.Заміна дерев’яних дверей на металоплатикові в Шевелівському НВК на суму 110,0 тис. грн.

5.Встановлення огорожі в Шевелівському НВК на суму 198998 грн.

6.Встановлення огорожі в Балаклійському центрі соціально – психологічної реабілітації дітей  на суму 66220 грн.

7.Встановлені грати на вікна  в амбулаторії сімейної медицини на суму 24759 грн.

8. Розпочаті роботи по виготовленню генерального плану села Шевелівка. Проведені геодезичні вишукування на суму 63,0 тис.грн. 

Земельні питання

Станом на 01.01.2018 року територія Шевелівської сільської ради становить  _________ га, із них -3862,723   га земель сільськогосподарського призначення.

За період з 01.01.. .2017 року по 31.12.2017 року спеціалістом сільської  ради на особистому прийомі прийнято 5 громадян з земельних відносин.

На адресу Шевелівської сільської  ради надійшло 5 письмових заяв від фізичних осіб.  Кожна    заява розглянута на спільних засіданнях постійних комісій    та враховуючи їх висновки і рекомендації заслухано на сесії прийнято відповідне рішення . 

За вище згаданий період сесією Шевелівської сільської ради п’ятого  скликання по питаннях земельних відносин прийнято рішення, а саме:

 1.Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність (користування) -  на 1 земельнку 

2.Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки на 1 земельну ділянку .;

 3.Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність (користування) на - 3 земельних ділянок

 Бюджетно-фінансова діяльність

Дохідна частина сільського бюджету Шевелівської сільської  ради за 11 місяців 2017 року по власних і закріплених доходах загального фонду при затверджених планових показниках у сумі 1640,466 тис. грн., фактично   виконана на  1601,770 тис. грн, або 97,6 % до планових показників звітного періоду.   Найбільшими джерелами наповнення власних доходів загального фонду сільського бюджету Шевелівської сільської ради за 2017 рік є:

  •  податок на нерухоме майно – 0,77 % питомої ваги;
  • плата за землю – 3,39% питомої ваги;
  • акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 0,25 % питомої ваги;
  • орендна плата з юридичних осіб – 41,2 % питомої ваги;
  •  єдиний податок – 51,1 % питомої ваги.

Отримано міжбюджетних трансфертів загального фонду 77825 тис. грн. при плані 77825 тис. грн. Всього надійшло до загального фонду сільського бюджету 1679595 тис. грн. при плані     1627001     тис. грн, або   103,2      % до планів звітного періоду.

Фінансування видатків проводилося згідно кошторисних призначень, в межах фактичних надходжень та залишку коштів на початок року. За відповідний період проведено касових видатків по загальному фонду на суму 2007710   грн, з них:

- органи місцевого самоврядування –625171  грн., що становить  92 % від загальної суми видатків;

 - інші видатки  – 4000 грн., що становить 0,38 % від загальної суми видатків;

- культура – 248436 грн., що становить  87,0  % від загальної суми видатків;

- благоустрій села66929  грн., що становить 91,0  % від загальної суми видатків;

- комунальне підприємство – 53280   грн., що становить 90,0 % від загальної суми видатків;

За звітній період поточного року із суми видатків загального фонду направлено:

-   на заробітну плату з нарахуваннями – 631250  грн.;

-   оплата комунальних послуг та енергоносіїв  – 126201 грн.

Кредиторська заборгованість за видатками відсутня. Прострочена кредиторська заборгованість відсутня. Зобов’язань взятих без відповідних бюджетних асигнувань немає. Поточних рахунків, відкритих в інших установах банків немає. Заборгованість по заробітній платі з нарахуваннями на неї,   та енергоносіям відсутня.

Розвиток Шевелівського НВК

На території громади функціонує один навчально-виховний  заклад  -  Шевелівський   НВК    , в якому навчається 81 учень, в дошкільному підрозділі -17 дітей. Шевелівською сільською  радою протягом 2017року надано субвенції районному бюджету для  Відділу освіти Балаклійської  РДА – 416067  грн, в т.ч:

  • підвезення учнів –  ;_82286 грн.
  • харчування дітей   –  216601 грн;
  • заміна  дерев’яних дверей на метало пластикові 117180 грн.

Культура

Сільська рада   також не стоїть осторонь підтримки та розвитку культури.  Жоден культурно-масовий  захід  в нашому селі не проводиться без концертних програм та за підтримки сільської ради.З метою залучення всіх категорій та верств населення до відзначення державних свят, проведення соціально-культурних заходів, збереження історичних, національних традицій, вшанування ветеранів   війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, воїнів-афганців, пенсіонерів діє Програма по організації та проведенню святкування знаменних дат, професійних свят . За звітний період проведено ряд заходів, а саме:

- проведення традиційного фестивалю народних колективів  «Новорічна коляда»

- відзначення Міжнародного жіночого Дня 8 Березня;

- відзначення Дня Перемоги:

- відзначення Дня захисту дітей;

- відзначення  Дня молоді;

 - відзначення Дня Незалежності України;

- відзначення Дня людей похилого віку

 

Соціальний захист

Протягом року була  надана одноразова матеріальна допомога  учаснику АТО  в сумі 2000 грн..На 9 Травня надані харчові набори  дітям війни на суму 5000 грн..

 

Охорона здоров’я

   Надано субвенцію районному бюджету для КЗ  ПМСД12000 грн., в т.ч.:

·         придбання  комп’ютерної техніки -10,0 тис.грн.

·         встановлення  грат на вікна – 24,759 тис.грн.

 

Благоустрій  територіальної громади

 На благоустрій села  витрачено   – 66929 грн

 Для забезпечення населення с. Шевелівка  питною водою було прийнято рішення про будівництво артезіанської свердловини  . Загальна сума   реконструкції складає 360,0 тис.грн. Кошти виділені з районного бюджету.

  На закінчення  дякую  моїй команді, виконавчому комітету,  депутатам  сільської ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадській організації, всім  жителям  нашого села, хто  підтримував  і допомагав  сільській раді у  виконанні  заходів  по соціально-економічному розвитку , хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку    нашої громади.                               Сподіваюсь на  подальшу  співпрацю  і  взаєморозуміння  з кожним жителем, активність  і свідомість  громадян.