ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

                      

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

 ШЕВЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

_____________________________________________________________________________

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 29 серпня 2017 року                                                                               № 36

 

Про присвоєння адреси нежитловим об’єктам,

що використовуються ТОВ «Річленд інвест»

у господарській діяльності

 

            Розглянувши лист ТОВ «Річленд інвест» від 28 липня 2017 року № 144 щодо присвоєння адреси нежитловим об’єктам, розташованим на території Шевелівської сільської ради, а саме: нежитловому об’єкту, що складається з нежитлової будівлі – мала вагова, з нежитлової будівлі - гараж з площадкою, з нежитлової будівлі - зерносховище верхнє, з нежитлової будівлі - зерносховище нижнє, з нежитлової будівлі -овощесховищще, з нежитлової будівлі - критий тік, з нежитлової будівлі - мехмайстерня, з нежитлової будівлі - навіс для техніки; навісу для техніки залізного; току асфальтованого; мийки та естакади з майданчиком; площадка для техніки; огорожи току; нежитловому об’єкту – сторярний цех;  нежитловому об’єкту, що складається з нежитлової будівлі – заправка ПММ      (будиночок),нежитлової будівлі –ПММ нижче (будиночок), заправка ПММ  (будиночок), огорожа, , керуючись підпунктом 9 пункту «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Шевелівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Присвоїти адресу нежитловому об’єкту, що складається з нежитлової будівлі – мала вагова, нежитлової будівлі - гараж з площадкою, нежитлової будівлі - зерносховище верхнє, нежитлової будівлі - зерносховище нижнє, нежитлової будівлі - овощесховище, нежитлової будівлі -  критий тік, нежитлової будівлі - мехмайстерня, нежитлової будівлі - навіс для техніки, навісу для техніки залізного; току асфальтованого; мийки та естокади з майданчиком; ЗАВ – 20; площадки для техніки; огорожи току, який розташований по вул. Молодіжній в с. Шевелівка  № 37.

2. Присвоїти адресу нежитловому об’єкту – столярний цех, який розташований по вул. Центральна в с. Шевелівка  № 167.

3. Присвоїти адресу нежитловому об’єкту, що складається з нежитлової будівлі – заправка ПММ (будиночок), з нежитлової будівлі - ПММ нижнє (будиночок), заправка ПММ (будиночок), огорожа, який розташований по вул. Молодіжній в с. Шевелівка  № 38.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Євсюкову Г.І.

 

 

                печатка        Сільський голова                        підпис        Г.І.Євсюкова