ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

          

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

 ШЕВЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

_____________________________________________________________________________

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 25  квітня  2017 року                                                                                      № 17

 

 Про заміну поштової адреси

 

            Розглянувши заяву Медведєвої Олени Петрівни з метою впорядкування поштової адреси житлового будинку, який знаходиться за адресою: вул. Центральна, буд. 54А в с. Шевелівка, керуючись підпунктом 10 пункту «б» ст. 30, п. 1 ст. 37 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком   Шевелівської  сільської  ради

 

 

 

                                                            ВИРІШИВ:

 

1. Змінити поштову адресу ½ житлового будинку, що належить громадянці Медведєвій Олені Петрівні, який знаходиться в с. Шевелівка,  вул. Центральна, 54А (адреса не відповідає   технічному паспорту індивідуального житлового будинку, виготовленого станом на 03.04.2006 відділенням БТІ Балаклійського району Харківської області, свідоцтва про право на спадщину за законом, виданого 06.06.2006 року державним нотаріусом Балаклійської державної нотаріальної контори у Харківській області Носовою М.В., серія ВСТ № 928847, житловий будинок розташований за адресою: вул. Центральна, буд. 54)   на  адресу с. Шевелівка, вул. Центральна, 54 .

 

2. Копію цього рішення направити громадянці Медведєвій Олені Петрівні та у відділення Балаклійського  БТІ, щодо   внесення змін згідно  п.1 цього рішення.

 

 

 

                     Сільський голова                                                       Г.І.Євсюкова