ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Рішення виконавчого комітету "Про заходи із збирання, утилізації, захоронення рослинності та її залишків (відходів) та заборони їх спалювання на території Шевелівської сільської ради" № 48 24 листопада 2020 року

                                                                     

 У К Р А Ї Н А 

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

_____________________________________________________________________________ 

від 24 листопада 2020 року                                                                                           № 48

с. Шевелівка

 

Про заходи із збирання, утилізації, захоронення

рослинності та її залишків (відходів) та заборони їх

спалювання на території Шевелівської сільської ради

 

 Розглянувши лист першого заступника голови Балаклійської районної адміністрації від 04.11.2020 № 95 стосовно доручення Державної екологічної інспекції України від 15.10.2020 № 230 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо утилізації та захоронення рослинності та її залишків (відходів)», відповідно до ст. 50 Конституції України,  Законів України «Про охорону атмосферного повітря», «Про рослинний світ», «Про благоустрій в населених пунктах», «Про відходи», ст.77-1 та 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 6 пункту «б» статті 33  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Шевелівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Заборонити спалювання на території Шевелівської сільської ради опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності тримати на постійному контролі санітарно-екологічний стан власних та прилеглих територій, санітарно-захисних зон та не допускати понаднормового накопичення відходів та їх спалювання.

3. Спеціалісту сільської ради підготувати та оприлюднити на сайті сільської ради роз’яснювальну інформацію щодо недопущення спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів в місцях загального користування, на об’єктах благоустрою, прибудинкових територіях та присадибних ділянках приватних домоволодінь, здійснювати постійний контроль за дотриманням Правил благоустрою Шевелівської сільської ради.

4.  Створити постійно діючу робочу групу для запобігання та виявлення фактів спалення рослинності та її залишків на території Шевелівської сільської ради у складі:

 - Міронченко О.С., спеціаліст сільської ради;

   -  Дорошенко Максим Юрійович, дільничний інспектор поліції;

   -  Міліна Наталія Іванівна, директор КП «Комунальник-1»;

   - Свинчук Валентина Вікторівна, депутат сільської ради (за згодою).

5. Постійно діючій робочій групі проводити роз’яснювальну роботу серед населення, а при виявленні фактів спалення рослинності та її залишків, складати протоколи про адміністративні правопорушення та направляти на розгляд адміністративної комісії виконавчого комітету Шевелівської сільської  ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову Шевелівської сільської ради Євсюкову Г.І.

 

Шевелівський сільський голова                                         Галина ЄВСЮКОВА