ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Рішення засідання виконавчого комітету "Про забезпечення медичного обслуговування населення села Шевелівка" № 06 від 26 лютого 2019 року

                                                                                                                                

 У К Р А Ї Н А

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

_____________________________________________________________________________

 

від 26 лютого 2019 року                                                                                           № 06

с. Шевелівка

                       

Про забезпечення медичного

обслуговування населення

села Шевелівка

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію Євсюкової Г.І., сільського голови,виконком сільської ради відмічає, що  методичне керівництво в роботі  амбулаторії  здійснює  некомерційне комунальне підприємство Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійський центр первинної медико – санітарної допомоги». Для проведення планових перевірок населення та дітей згідно графіку у амбулаторію та школу приїжджають медичні спеціалісти районної лікарні. Кадрами амбулаторія  забезпечена, медпрацівники проводять профілактичну роботу із населенням по попередженню захворювання на онкозахворювання, СНІД, туберкульоз  та інші хвороби, здійснюють подвірні обходи.

           Керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Шевелівської  сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1.Інформацію Євсюкової Г.І., сільського голови, прийняти до відома.

          2.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій звернути увагу на проходження медогляду громадянами при прийомі на роботу та вчасно, згідно графіка,  погодженного із районною лікарнею, проводити планові медогляди працюючих.

          3. Медичним працівникам амбулаторії згідно із службовими повноваженнями, і надалі здійснювати подвірні обходи одинокопроживаючих людей похилого віку, учасників війни, хворих, які перебувають на диспансерному обліку, забезпечувати явку громадян на щорічний медогляд, зокрема, флюрографію. Активно проводити розяснювальну роботу із дітьми та батьками щодо першої допомоги при купанні  та при сонячних ударах.

          4.Виконкому сільської ради надавати необхідну допомогу для здійснення та підтримання на належному рівні медичного обслуговування населення села.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Євсюкову Г.І.

 

 

   Шевелівський сільський голова                                            Г.Євсюкова

 

 

                                    

 

ПРО МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

 СЕЛА ШЕВЕЛІВКА

 

У 2018 році амбулаторію ЗПСМ с. Шевелівка  населення відвідало2725раз, з них надана допомога на денному стаціонарі  510 мешканцям,  вдома –362 мешканцям. Обстеження на ЕКГ пройшло 402 громадян. Проведено щеплення дітям всіх вікових категорій. У відвідувачів домінують скарги на серцево-судинні, гострі-респіраторні та гіпертонічні хвороби. Проведено 45 бесід по гігієнічному вихованню населення.

415 жителям села проведено обстеження виїзним флюорографом. Проводились планові виїзні огляди медичними працівниками районної поліклініки дорослого населення та дітей у школі.

При амбулаторії працює аптечний пункт. Згідно попиту регулярно поповнюється ліками.

 

 

 

 

 

 

 

 

            Завідувачка амбулаторією                                                       А.Курочка