ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Рішення засідання виконавчого комітету " Дотримання законодавства щодо захисту прав споживачів" № 42 від 27 листопада 2018 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

 ШЕВЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ _____________________________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27 листопада 2018 року                                                                              № 42

 Дотримання   законодавства

 щодо захисту  прав споживачів

            Заслухавши  інформацію  Шевелівського   сільського   голови    Євсюкової Г.І. з питання дотримання    законодавства  щодо захисту  прав споживачів, виконавчий комітет  відмічає, що торговельне  обслуговування населення  сільської ради здійснюється  чотирма  торговельними об’єктами. Всі торговельні об’єкти технічно укріплені, територія , що до них прилягає, в нічний час освітлена, однак не охороняється. Майже всі  власники  торговельних точок  уважно вивчають попит населення, ведуть журнали звернень, скарг  громадян та оперативно на них реагують. Продукти   завозяться  в магазини    в основному   якісні, із сертифікатами  якості.

               Постійна депутатська  комісія з питань  охорони здоров’я, освіти, культури, правопорядку, соціального захисту населення та роботи з молоддю  регулярно проводить  перевірки з питань дотримання законодавства щодо захисту  прав споживачів підприємств  торгівлі  всіх форм власності  на території сільської ради

                Режиму роботи підприємства  торгівлі   дотримуються, в  торгівельних об’єктах  дотримуються санітарного порядку   та естетичного  вигляду вітрин.

              Комісія   по боротьбі з тіньовим  бізнесом  на території сільської ради постійно проводить  перевірки  наявного асортименту  горілчаних та тютюнових виробів у магазинах  приватних підприємців  щодо торгівлі без ліцензій та акцизних марок , порушень не виявлено . 

                 Неодноразово   на засіданні   постійних  комісій за участю приватних підприємців    розглядалися  питання    заборони  продажу  горілчаних виробів , пива, піротехнічних  виробів  неповнолітнім,  легалізації  працівників  торгівлі.

                Виходячи  із вищезазначеного та у відповідності  до підпункту 3 пункту «б» статті 30 Закону України “ Про місцеве самоврядування  в Україні “, виконком Шевелівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

                        1. Інформацію     Шевелівського   сільського   голови   Євсюкової Г.І. з даного питання  прийняти  до відома .

                        2. Рекомендувати   власникам торговельних об’єктів  всіх форм власності:

- постійно   працювати над вивченням попиту населення  та забезпечувати   якісними  товарами з сертифікатами   якості,

- тримати на контролі питання  позачергового обслуговування  пільгової категорії населення,

- провести   роботу   по благоустрою   територій, що прилягають  до    магазинів   та провести роботу по   їх озелененню .

                  3. Контроль за виконанням  даного рішення   покласти на  сільського голову Євсюкову Г.І.

 

         Сільський голова                                                       Г.І.Євсюкова