ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

 

  У К Р А Ї Н А

             ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

        БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІІІ позачергова сесія IV скликання

_____________________________________________________________________________

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 24 лютого 2015 р.                                                                                             № 437 - ІV

 

Про надання дозволу на  виготовлення

Проекту відведення земельної ділянки

під нежитлову будівлю – олійницю, за адресою 

с. Шевелівка  вул. Центральна, 94 Б

 

            Розглянувши клопотання  дирекції ТОВ «Річленд інвест»» з проханням надати дозвіл на виготовлення Проекту відведення земельної ділянки під нежитлову будівлю – олійницю орієнтовною площею 0,2340 га, що посвідчують право оренди земельної ділянки, за адресою с. Шевелівка, вул. Центральна, 94 Б,  відповідно ст. 12,123, 124,125,186 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду», ст.. 25 Закону України «Про землеустрій», ст.. 50 Закону України «Про державний земельний кадастр»,  керуючись до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  враховуючи висновок та рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села, Шевелівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

            1. Надати ТОВ «Річленд інвест» дозвіл на виготовлення Проекту відведення земельної ділянки під нежитлову будівлю – олійницю орієнтовною площею 0,2340 га, що знаходиться  за адресою с. Шевелівка, вул. Центральна, 94 Б.

            2. Роботи щодо розробки Проекту землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) Держземагенства на їх  виконання.

            3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

            4. Згідно чинного законодавства дирекції ТОВ «Річленд інвест» внести  земельну ділянку до Державного реєстру земель.

            5. Попередити дирекцію ТОВ «Річленд інвест» про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним реєстратором у разі, якщо протягом одного року зі дня здійснення державної  реєстрації земельної ділянки речове право на земельну ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»)

            6. Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не надає права володіти, розпоряджатись та користуватись вказаною земельною ділянкою до моменту  державної реєстрації цих прав у відповідності дол. Чинного законодавства України.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села (голова – Кононов А.І.)

           

Сільський голова                                                   Г.І.Євсюкова.