ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Рішення ХLV сесії V скликання Про надходження місцевих податків і зборів до місцевого бюджету" № 405-V від 17 вересня 2019 року

 

 

 

                                                                      

У К Р А Ї НА

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХLV СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ V скликання

_____________________________________________________________________________________

 

від  17 вересня 2019 року                                                                                          № 405

с. Шевелівка

 

Про надходження місцевих

податків і зборів до місцевого бюджету

           

Заслухавши та обговоривши інформацію Пономаренко Т.А., голови постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сільської ради, яка сказала, що основними платниками податків до бюджету сільської ради є ТОВ «Річленд інвест», ТОВ «Краєвид Агро». Так  за 8 місяців поточного року до бюджету сільської ради надійшло:  єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників при плані 464933 грн., отримано 107254 грн., план виконано на  152,0 %,  земельного податку з юридичних осіб при плані 49578 грн.  надійшло 54964 грн.,  план виконано на  111,0  %, орендної плати при плані 935136 грн., надійшло 793168 грн., план виконано на  85,0 %.

  Керуючись  ст. 26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, Шевелівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

   1.  Інформацію Пономаренко Т.А., голови постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сільської ради «Про надходження місцевих податків і зборів до місцевого бюджету» прийняти до відома. 

  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету  та фінансів сільської ради (голова – Пономаренко Т.А.)

 

 

 

 

 

          Шевелівський сільський голова                                              Г.ЄВСЮКОВА