ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Рішення XL сесії V скликання "Про передачу в оренду земельної ділянки № 12 контур 54" № 369-V від 23 квітня 2019 року

                                                   

 

 

                                                                         У К Р А Ї НА

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХLІІІ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ V скликання

_____________________________________________________________________________________

від  23 квітня 2019 року                                                                                           № 369

с. Шевелівка

Про передачу в оренду земельної ділянки № 12 контур 54

            Розглянувши лист № 56 від 2 квітня 2019 року директора ТОВ «РІЧЛЕНД ІНВЕСТ» Д.О. Хасьянова стосовно передачі в оренду земельної ділянки, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації ві д 07.05.2018 № 315 «Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) замовник ТОВ «РІЧЛЕНД ІНВЕСТ» за рахунок невитребуваних земельних ділянок (паїв) із земель колективної власності КСП «Рассвет», цільове призначення земельної ділянки: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Шевелівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (контур № 54, ділянка № 12 – рілля) з метою подальшої передачі в оренду», керуючись ст.93 Земельного кодексу України, ст.13 Закону України «Про порядок виділення  в натурі (на місцевості земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», «Про землеустрій», «Про оренду землі» та  ст. 25, 26, 59 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Шевелівська сільська рада

                                                     В И Р І Ш И Л А:

1. Передати ТОВ «РІЧЛЕНД ІНВЕСТ», яке розташоване за адресою: Харківська область, Балаклійський район, с. Шевелівка, вул. Центральна, буд. 94 - А, в оренду земельну ділянку № 12, контур 54, кадастровий номер 6320287400:07:000:1196 площею 5,4490 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) колективної власності КСП «Рассвет», розташовану за межами населених пунктів на території Шевелівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, до моменту отримання її власником документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку (пай), але не більше ніж на 25 років.

   2. Укласти з ТОВ «РІЧЛЕНД ІНВЕСТ» відповідні договори оренди згідно з чинним законодавством, в яких передбачити, що у разі набуття громадянами права власності на невитребувані земельні ділянки (паї), договори оренди підлягають перереєстрації.

   3. Зобов’язати ТОВ «РІЧЛЕНД ІНВЕСТ» використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань планування, соціально - економічного розвитку, бюджету та  фінансів  сільської ради (голова - Пономаренко Тетяна Анатоліївна).

 

Шевелівський сільський голова                                        Г.ЄВСЮКОВА