ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Рішення XLІІІ сесії V скликання "Про надання дозволу гр. -------, -------, -------, --------, ------- на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд,

 

                                                                      

У К Р А Ї НА

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХLІІІ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ V скликання

_____________________________________________________________________________________

 

від  23 квітня 2019 року                                                                                          № 361

с. Шевелівка

Про надання дозволу гр. -------, -------, -------, --------, ------- на розробку

проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і

обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд,

розташованої по вул. --------, -----  в с.Шевелівка

 

            Розглянувши заяви гр. -------., ------., ------., ------., -----. , що мешкають по вул. -----, буд. --- в с. Шевелівка Балаклійського раойону Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд з метою подальшого отримання її у спільну сумісну власніть, розташованої по вул. ------, буд. --- в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області, відповідно до ст.ст. 12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Шевелівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

             

1. Надати дозвіл гр. ------., -------., -------., -------., ------. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності теритріальної громади, яка розташована по вул. --------, ---в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

2. Рекомендувати гр. ------., ------., ------., ------., -------. звернутись до сертифікованої землевпорядної організації для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з наступним поданням його на погодження у порядку, передбаченому законодавством.

3. Зобов’язати гр. ------., -------., ------., ------., -------. протягом року представити розроблений та погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на затвердження до сільської ради для подальшого прийняття рішення щодо передачі земельної ділянки у спільну сумісну власність.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету  та фінансів сільської ради (голова – Пономаренко Т.А.)

 

 

 

                    Шевелівський сільський голова                                           Г.ЄВСЮКОВА