ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Рішення XLІІІ сесії V скликання "Про надання дозволу гр. --------- на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої по вул. ----------, --

 

 

                                                                       

У К Р А Ї НА

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХLІІІ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ V скликання

_____________________________________________________________________________________

 

від  23 квітня 2019 року                                                                                          № 360

с. Шевелівка

 

Про надання дозволу гр. --------- на розробку проекту землеустрою

 щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування

житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої по

вул. ----------, ---  в с. Шевелівка

 

 

            Розглянувши заяву гр. ------- , що мешкає по вул. --------, буд. --- в с. Шевелівка Балаклійського раойону Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд з метою подальшого отримання її у власніть, розташованої по вул. --------, буд. --- в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області, відповідно до ст.ст. 12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Шевелівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

             

1. Надати дозвіл гр. ------ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності теритріальної громади, яка розташована по вул. -------, ---- в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

2. Рекомендувати гр. ------- звернутись до сертифікованої землевпорядної організації для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з наступним поданням його на погодження у порядку, передбаченому законодавством.

3. Зобов’язати гр. ------- протягом року представити розроблений та погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на затвердження до сільської ради для подальшого прийняття рішення щодо передачі земельної ділянки у власність.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету  та фінансів сільської ради (голова – Пономаренко Т.А.)

 

 

          

          Шевелівський сільський голова                                           Г.ЄВСЮКОВА