ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

 

У К Р А Ї Н А

             ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

        БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІІІ позачергова сесія V скликання

_____________________________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 листопада  2018  р.                                                                                     №  294 – V

 

Про надання згоди на встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки, розташованої по

вул. ------- в с. Шевелівка

Балаклійського району Харківської області

 

 

            Розглянувши заяву гр. ----- про надання згоди на встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки по вул. -------- в с. Шевелівка, яка перебуває в його користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, взявши до уваги «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Шевелівка, вул. -------», розроблені ПП «Землевпорядник», керуючись ст. ст. 12, 40,  79-1, 116, 118, 120, 121, п. 12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Шевелівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

             

1. Надати гр. ------ згоду на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ------ в с. Шевелівка, за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади с. Шевелівка.

2. Надати згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Шевелівка по вул. ---------.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету  та фінансів сільської ради (голова – Пономаренко Т.А.)

 

 

 

 

          Сільський голова                                                         Г.І.Євсюкова