ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

LVIII сесія IV скликання від 19 листопада 2014 р. № 399-IV "Про надання згоди на списання та реалізацію майна спільної власності територіальної громади с. Шевелівка, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Комунальник -1»

 

У К Р А Ї Н А

             ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

        БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LVІІІ сесія IV скликання

_____________________________________________________________________________

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 19 листопада  2014  р.                           № 399 - ІV

 

Про надання згоди  на списання  та

реалізацію   майна спільної власності

 територіальної громади с. Шевелівка,

що знаходиться на балансі комунального

 підприємства  «Комунальник -1»

 

             Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Шевелівської сільської ради  від 18 травня   2013 р. № 263-ІУ «Про положення про порядок списання майна з балансів комунального підприємства та бюджетних установ, що перебувають  у спільній власності територіальної громади села Шевелівка Балаклійського району»,  розглянувши лист комунального підприємства «Комунальник -1» від 18.11.2014 року   № 89 щодо  надання  дозволу  на  списання та  реалізацію металевих елементів, які входять до складу насосної, хлораторної, насосної перекачки, відстійників та електрощитової,   Шевелівська сільська рада 

                                                               ВИРІШИЛА:

            1. Надати згоду  комунальному підприємству «Комунальник -1»  на списання та  реалізацію  металевих елементів, які входять до складу насосної, хлораторної, насосної перекачки, відстійників та електрощитової.

             2. Комунальному підприємству «Комунальник -1» кошти, отримані від реалізації матеріалів, демонтованих після списання основних засобів спрямувати      на потреби підприємства.

             3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на   постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціального захисту населення ( Каменєву Т.О.) .

 

 

            Сільський голова                                              Г.І.Євсюкова