ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

XLIV позачергова сесія ІV скликання від 31 січня 2014 р. № 331 - ІV " Про затвердження Програми стабілізації та соціально – економічного розвитку територій"

У К Р А Ї Н А

             ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

        БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLIV позачергова  сесія  ІV скликання

___________________________________________________________________

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 31 січня 2014  р.                                                    № 331 - ІV

 

Про затвердження Програми стабілізації

 та соціально – економічного розвитку територій

           

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Шевелівська сільська рада  

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити Програму стабілізації та соціально- економічного розвитку територій

  (додається).

 

             

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  податків та соціального захисту населення (голова Каменєва Т.А.)

          

 

Сільський голова                                                          Г.І.Євсюкова.

 

 

 

                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                    рішенням сесії  XLIV позачергова  сесія

 Шевелівської сільської ради    

    ІV скликання  від 31.01.2014 р. 331  - ІV

 

 

 

                                         П Р О Г Р А М А

            стабілізації та соціально – економічного розвитку територій

 

                                                               

         На  території Шевелівської сільської ради  розташований один 48-ми квартирний житловий будинок. З роками будинок  руйнується,  малозабезпеченість мешканців будинків не дають можливості ремонтувати власними коштами приміщення та комунікації спільного користування. Особливо гостро стоїть питання  ремонту даху .На протязі декількох років він протікає  , в результаті чого стічні води потрапляють в помешкання жильців  4 поверху, а також 3,2,1 поверху ,  квартири яких розташовані біля  виходу стічних лійок. Крім цього,    шістнадцять електричних щитів, розташованих  на кожному поверсі  в  чотирьох під’їздах, як раз  потрапляють під стічні води .Це призводить до частого обезструмлення  житлового будинку, а може призвести до нещасного випадку., який на протязі декількох років тече. Для  вирішення  цих  та інших проблем  створено об’єднання  співвласників багатоквартирного будинку 

У зв’язку з недостатнім фінансуванням попереднього балансоутримувача будинку, а також відсутністю необхідних коштів в ОСББ «Молодіжний 31»  для проведення поточного  ремонту даху, виникла критична ситуація з рубероїдною покрівлею.

 Разом з тим ,  жильці постійно звертаються до об’єднання зі скаргами про те, що квартири потребують ремонту, після пошкодження дощовими ,або талими водами. Нищаться квартири , мешканці не можуть зробити ремонт своїх помешкань, хворіють люди, а особливо діти.  Про що свідчать заяви власників квартир №3,6,9,11,12,23,24,35,36,38,39,41,44,45,47,48.  Без проведення поточного ремонту покрівлі не може нормально функціонувати будинок в цілому .З метою проведення поточного ремонту м’якої покрівлі 48-ми квартирного житлового будинку в селі Шевелівка по вул. Молодіжна ,31 розроблено  локальний кошторис та зведено- озрахунковий кошторис поточного ремонту.

                 Враховуючи суспільно-політичну  значимість стану житлово-комунального господарства у житті та побуті населення села, важкий фінансово-економічний стан підприємства галузі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про житлово-комунальні послуги», розроблено дану Програму        на 2013 рік.

  Головна мета Програми:розв’язання  місцевих проблем соціально – економічного характеру та створення  поліпшення умов проживання мешканців 48-ми квартирного будинку.

Основними завданнями Програми є:  підвищення цілісності будинку, запобігання його руйнації в залежності від погодних умов.

  Очікувані результати : після виконання поточного ремонту покрівлі , будуть виконуватись всі інші роботи поточного та капітального ремонту будинку по утриманню  його в належному стані. Виконання робіт буде проводитись безпосередньо за членські внески мешканців

 

 

 

 

 

                                                            ЗАТВЕРДЖЕНЯ

                                                      рішенням сесії  XLIV позачергова                                                      сесія    Шевелівської сільської ради                                                          ІV скликання  від 31.01.2014 р.

331  - ІV

 

                                  

 

 

ПРОГРАМА

стабілізації та соціально – економічного розвитку територій

 

№ п/п

Найменування заходів

Термін виконання

Сума коштів

Джерела і обсяги фінансування

Виконавець

1

Поточний ремонт м’якої покрівлі 48-ми квартирного будинку в с. Шевелівка, вул. Молодіжна, 31 Балаклійського району Харківської області

 

 

лютий

2014 року

 

 

 

119966 грн.

59983 грн. – субвенція з обласного бюджету

 

53985 грн. – бюджет сільської ради

 

5998 грн. –мешканці 48-ми квартирного будинку

 

ОСББ «Молодіжний 31»

 

 

РАЗОМ

 

119966 грн.

 

 

 

 

       

 

Секретар ради                                                        Я.С.Кононова.