ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

У К Р А Ї Н А

 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН 

ШЕВЕЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

____________________________­­­­________________________________________________

 

П Р О Т О К О Л  № 22

 

     ХХІІ позачергової  сесія Vскликання

 

 Від  20 червня 2017 року

 

Всього обрано депутатів 12 депутатів.

Присутні: 10 депутатів (список додається)

Запрошені: Проскуріна В.О., Міронченко О.С., спеціаліст сільської ради.

Головуючий на сесії – Євсюкова Г.І., сільський голова.

           

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження Програми «Питна вода Шевелівської сільської ради» на 2017-2020 роки».

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року  № 129-V«Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

3. Про створення комісії щодо прийняття трактора Т-40 М із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,

міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади села Шевелівка.

4. Про прийняття на роботу завідувачку  Шевелівським сільським клубом  Лящук Г.І. по контракту.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шевелівка, вул. Центральна, 154 Балаклійського району Харківської області.

6.Про внесення змін до штатного розпису Шевелівської сільської ради та її виконавчого органу.

7. Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за червень 2017 року.

8. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

9. Про затвердження на території Шевелівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.

10. Про встановлення транспортного податку на території Шевелівської сільської ради.

11. Про встановлення єдиного податку на території Шевелівської сільської ради.

12. Про плату за землю, що справляється на території Шевелівської сільської ради на 2018 рік.

13. Про встановлення на території Шевелівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2018 рік.

 

 

                                      Порядок  денний   затверджено.

 

                         Голосували:  «за» - 10 чоловік, «проти» - нема, «утрималося» - нема.

 

СЛУХАЛИ: 1. Про затвердження Програми «Питна вода Шевелівської сільської ради» на 2017-2020 роки».

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що з метою забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості, необхідно затвердити Програму «Питна вода Шевелівської сільської ради» на 2017-2020 роки».

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про затвердження Програми «Питна вода Шевелівської сільської ради» на 2017-2020 роки» № 165- V від 20 червня 2017 року  прийняти

 (  додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року  № 129-V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., спеціаліст сільської ради, яка сказала, що необхідно внести зміни до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року  № 129- V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року  № 129- V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами)» № 166- V від 20 червня 2017 року  прийняти  (  додається). 

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 3. Про створення комісії щодо прийняття трактора Т-40 М із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади села Шевелівка.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка зачитала рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання Балаклійської  районної ради Харківської області № 346-VІІ від 07 червня 2017 року  «Про передачу трактора Т-40 М їз спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади села Шевелівка.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про створення комісії щодо прийняття трактора Т-40 М із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади села Шевелівка» № 167- V від 20 червня 2017 року  прийняти 

(  додається). 

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 4. Про прийняття на роботу завідувачку  Шевелівським сільським клубом  Лящук Г.І. по контракту.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що в зв’язку із запровадженням контрактної форми трудового договору до керівників державних та комунальних закладів культури згідно із Законом № 955-УІІІ від 28 січня 2016 року, необхідно  прийняти на роботу завідувачку  Шевелівським сільським клубом  Лящук Г.І. по контракту.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про прийняття на роботу завідувачку  Шевелівським сільським клубом  Лящук Г.І. по контракту» № 168- V від 20 червня 2017 року  прийняти

( додається).  

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шевелівка, вул. Центральна, 154 Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: Міронченко О.С., спеціаліст сільської ради, яка зачитала заяву від гр. Євсюкова С.Л. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шевелівка, вул. Центральна, 154 Балаклійського району Харківської області.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шевелівка, вул. Центральна, 154 Балаклійського району Харківської області» № 169- V від 20 червня 2017 року  прийняти

( додається).  

 

            Голосувало:  «за” – 9 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – 1 чоловік

           

СЛУХАЛИ: 6. Про внесення змін до штатного розпису Шевелівської сільської ради та її виконавчого органу.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 253 від 24.05.2017 р. необхідно внести зміни до штатного розпису Шевелівської сільської ради та її виконавчого органу.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про внесення змін до штатного розпису Шевелівської сільської ради та її виконавчого органу» № 170- V від 20 червня 2017 року  прийняти

( додається).  

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

           

 

СЛУХАЛИ: 7. Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за червень 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., голова постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансування сільської ради.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за червень 2017 року» № 171-V від 20 червня 2017 року прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

 

СЛУХАЛИ: 8.  Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води» № 172-V від 20 червня 2017 року прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

 

СЛУХАЛИ: 9.  Про затвердження на території Шевелівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно встановити на території Шевелівської сільської ради податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про затвердження на території Шевелівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік» № 173-V від 20 червня 2017 року прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 10.  Про встановлення транспортного податку на території Шевелівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно встановити транспортний податк на території Шевелівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про встановлення транспортного податку на території Шевелівської сільської ради» № 174-V від 20 червня 2017 року прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 11.  Про встановлення єдиного податку на території Шевелівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно встановити єдиний податок на території Шевелівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про встановлення єдиного податку на території Шевелівської сільської ради» № 175-V від 20 червня 2017 року прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 12.  Про плату за землю, що справляється на території Шевелівської сільської ради на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно встановити плату за землю, що справляється на території Шевелівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про плату за землю, що справляється на території Шевелівської сільської ради на 2018 рік» № 176-V від 20 червня 2017 року прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 13.  Про встановлення на території Шевелівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно встановити на території Шевелівської сільської ради акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2018 рік» № 177-V від 20 червня 2017 року прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

                                                 

Сільський голова                                       підпис                                    Г.І.Євсюкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСОК

ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

 

ХХІІ позачергова  сесія Vскликання від 20 червня 2017 року

 

1. «Порядок денний»

Не голосували: 2                                                        

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Прийнято

  

2. «Про затвердження Програми «Питна вода Шевелівської сільської ради на 2017-2020 роки» № 165-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2                                                        

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

                                             

 

3. «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року  № 129-У «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами)» № 166-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2                                                        

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

4. «Про створення комісії щодо прийняття трактора Т-40 М із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади села Шевелівка» № 167- V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2                                                        

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

5. «Про прийняття на роботу завідувачку  Шевелівським сільським клубом  Лящук Г.І. по контракту» № 168-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

6. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шевелівка, вул. Центральна, 154 Балаклійського району Харківської області» № 169-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                        

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

утрималась

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 9                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 1 

 

Рішення прийнято

 

7. «Про внесення змін до штатного розпису Шевелівської сільської ради та її виконавчого органу» № 170-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                        

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

8. «Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за червень 2017 року» № 171-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

9. «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води» № 172-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

10. «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік» № 173-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

11. «Про встановлення транспортного податку на території Шевелівської сільської ради» № 174-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

12. «Про встановлення єдиного податку на території Шевелівської сільської ради» № 175-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

13. «Про плату за землю, що справляється на території Шевелівської сільської ради» № 176-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

14. «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» № 177-V від 20 червня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

відсутня на засіданні

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

за

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

 

Секретар сільської ради                           підпис          Т.С.Проскуріна