ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

 

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ШЕВЕЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

____________________________­­­­________________________________________________

 

П Р О Т О К О Л  № 20

 

     ХХ сесія Vскликання

 Від  18 квітня 2017 року.                                                                                               

 

Всього обрано депутатів 12 депутатів.

Присутні: 10 депутатів (список додається).

Відсутні: 2 депутата.

Головуючий на сесії – Євсюкова Г.І., сільський голова.

Запрошені – Міронченко О.С., спеціаліст сільської ради, Проскуріна В.О., Лящук Г.І., члени виконкому.

                       

 

            ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 року.

2.  Про роботу дільничного інспектора поліції щодо боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Шевелівської сільської ради.

3. Про звіт постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сільської ради.

4. Про роботу комунального підприємства «Комунальник-1».

5. Про хід виконання заходів щодо проведення санітарно-екологічного двомісячнику з благоустрою території Шевелівської сільської ради.

6. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

7. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

8. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

9. Про розгляд пропозиції Балаклійського міського голови про добровільне об’єднання територіальних громад.

10. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року № 129-V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

11. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань прибиральниці сільської ради Решетняк К.М.

12. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по

вул. Центральна, 154 в с. ШевелівкаБалаклійського району Харківської області.

13. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Шевелівської  сільської ради.

                                              Порядок  денний   затверджено.

 

                         Голосували:  «за» - 10 чоловік, «проти» - нема, «утрималося» - нема.

 

СЛУХАЛИ: 1 Про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., спеціаліст сільської ради, яка проінформувала про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 року.

ВИРІШИЛИ: Рішення « Про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 року» № 146-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 2.Про роботу дільничного інспектора поліції щодо боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Шевелівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка проінформувала присутніх про роботу дільничного інспектора поліції щодо боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Шевелівської сільської ради за І квартал 2017 року.

ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про роботу дільничного інспектора поліції щодо боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Шевелівської сільської ради» № 147-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

                       

СЛУХАЛИ: 3.Про звіт постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., голова постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сільської ради, яка проінформувала присутніх про роботу постійної комісії.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про звіт постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сільської ради» № 148-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.  

 

СЛУХАЛИ: 4.Про роботу комунального підприємства «Комунальник-1».

ВИСТУПИЛИ: Міліна Н.І., директор КП «Комунальник-1», яка проінформувала присутніх про роботу комунального підприємства.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про роботу комунального підприємства «Комунальник-1»»

 № 149-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

                       

СЛУХАЛИ: 5.Про хід виконання заходів щодо проведення санітарно-екологічного двомісячнику з благоустрою території Шевелівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка проінформувала присутніх про хід виконання заходів щодо проведення санітарно-екологічного двомісячнику з благоустрою території Шевелівської сільської ради.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про хід виконання заходів щодо проведення санітарно-екологічного двомісячнику з благоустрою території Шевелівської сільської ради» № 150-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 6.Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

 ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити договори, укладені сільським головою від імені ради в період з січня по березень 2017 року.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради» № 151-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

                Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

                       

СЛУХАЛИ: 7.Про затвердження розпоряджень сільського голови.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити розпорядження сільського голови, які були прийняті у міжсесійний період.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про затвердження розпоряджень сільського голови» № 152-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 8.Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка зачитала заяву від гр. Горбач Євгена Анатолійовича з проханням затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральній в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» № 153-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

                Голосувало:  «за” – 10чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 9.Про розгляд пропозиції Балаклійського міського голови про добровільне об’єднання територіальних громад.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що враховуючи результати обговорення у трудових колективах та громадських слухань необхідно розглянути пропозицію Балаклійського міського голови Столбового І.М. про добровільне об’єднання територіальних громад.

ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про розгляд пропозиції Балаклійського міського голови про добровільне об’єднання територіальних громад» № 154-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

                Голосувало:  «за” – 9чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – 1 чоловік.

 

 

СЛУХАЛИ: 10.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року № 129-V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., спеціаліст сільської ради, яка сказала, що необхідно внести зміни до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року  № 129- V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року № 129-V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами)» № 155-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

                Голосувало:  «за” – 10чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

 

 

СЛУХАЛИ: 11.Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань прибиральниці сільської ради Решетняк К.М.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., спеціаліст сільської ради, яка зачитала заяву Решетняк Катерини Миколаївни, прибиральниці сільської ради  з проханням надати їй матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань

ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань прибиральниці сільської ради Решетняк К.М» № 156-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

                Голосувало:  «за” – 10чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 12.Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 154 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: Міронченко О.С., спеціаліст сільської ради, яка зачитала заяву від гр. Євсюкова Сергія Леонтійовича з проханням надати згоду на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 154 в с. ШевелівкаБалаклійського району Харківської області площею 0,2500 га.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 154 в с. ШевелівкаБалаклійського району Харківської області» № 157-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).

 

                Голосувало:  «за” – 9чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – 1.

 

СЛУХАЛИ: 13.Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Шевелівської  сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка запропонувала затвердити Програму підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Шевелівської  сільської ради.

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Шевелівської  сільської ради» № 158-V від 18 квітня 2017 року  прийняти (додається).                 

 

                Голосувало:  «за” – 10чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

 

 

                  Сільський голова                                                             Г.І.Євсюкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСОК

ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

 

ХХ сесія Vскликання від 18 квітня 2017 року

 

1. «Порядок денний»

 

Не голосували: 2                                                        

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Прийнято                                                

 

2. «Про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 року» № 146-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2                                                        

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

3. «Про роботу дільничного інспектора поліції щодо боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Шевелівської сільської ради» № 147- V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2                                                         

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

4. «Про звіт постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сільської ради» № 148-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

 

5. «Про роботу комунального підприємства «Комунальник-1» № 149-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                        

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

6. «Про хід виконання заходів щодо проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території Шевелівської сільської ради» № 150-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2                                                  

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

 7.«Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради» № 151-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2                                                   

 

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

8. «Про затвердження розпоряджень сільського голови» № 152-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

9. «Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» № 153-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2                                                         

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

10. «Про розгляд пропозиції Балаклійського міського голови про добровільне об’єднання територіальних громад» № 154-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         2

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

утрималась

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 9                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 1 

 

Рішення прийнято

 

11. «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2016 року № 129-V «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами)» № 155-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         2

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

12. «Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань прибиральниці сільської ради Решетняк К.М.» № 156-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         2

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

13. «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 154 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області»157-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         2

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

утрималась

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 9                                            «проти» - 0                                «утрималися» - 1 

 

Рішення прийнято

 

14. «Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Шевелівської  сільської ради»158-V від 18 квітня 2017 року.

Не голосували: 2

                                                         2

з/п

Прізвище, власне ім’я, по батькові

Рішення

1

Горяінова Ірина Олександрівна

за

2

Запорожець Людмила Іванівна

за

3

Ісіченко Наталія Михайлівна

за

4

Каменєва Тетяна Олексіївна

за

5

Кононова Ярослава Степанівна 

за

6

Курочка Аліна Віталіївна

за

7

Міліна Наталія Іванівна

за

8

Пономаренко Тетяна Анатоліївна

за

9

Проскуріна Тетяна Сергіївна

за

10

Свинчук Валентина Вікторівна

за

11

Черкасова Олена Андріївна

відсутня на засіданні

12

Шабатура Тетяна Григорівна

відсутня на засіданні

 

«за» - 10                                             «проти» - 0                                «утрималися» - 0 

 

Рішення прийнято

 

              Секретар сільської ради                                підпис                      Т.С.Проскуріна