ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

 

У К Р А Ї Н А

 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН 

ШЕВЕЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

____________________________­­­­________________________________________________

 

П Р О Т О К О Л  № 4

 

     ІV сесія Vскликання

 

 Від  19 січня 2016 року.                                                                                                  

 

Всього обрано депутатів 12 депутатів.

Присутні: 10 депутатів (список додається)

Запрошені: Проскуріна В.О., член виконавчого комітету.

Головуючий на сесії – Євсюкова Г.І., сільський голова.

 

            ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про виконання місцевого бюджету Шевелівської сільської ради за 2015 рік.

2.  Про звіт сільського голови про роботу Шевелівської сільської ради за 2015 рік.

3.  Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2016 рік.

4.  Про затвердження акту обстеження меж земельної ділянки по вул. Миру, 79.

5.  Про погодження переліку об’єктів при виконанні безоплатних громадських робіт засудженими та особами, на яких покладено адміністративне покарання.

6.  Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки транспортного податку.

7. Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки єдиного податку.

8. Про встановлення на території Шевелівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

9. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 15.12.2015 р. № 20-У «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на майно, відмінне від земельної ділянки».

10.Про надання у приватну власність земельної ділянки в с. Шевелівка, вул. Придорожня, буд. 36.

11. Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки земельного податку.

 

 

                                      Порядок  денний   затверджено.

 

                         Голосували:  «за» - 10 чоловік, «проти» - нема, «утрималося» - нема.

 

СЛУХАЛИ: 1 Про виконання місцевого бюджету Шевелівської сільської ради за 2015 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., спеціаліст сільської ради, яка проінформувала про виконання місцевого бюджету Шевелівської сільської ради за 2015 рік.

ВИРІШИЛИ:Рішення  «Про виконання місцевого бюджету Шевелівської сільської ради за 2015 рік» № 42 - V від 19 січня 2016 року  прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

                       

 

СЛУХАЛИ: 2. Про звіт сільського голови про роботу Шевелівської сільської ради за 2015 рік.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова , яка проінформувала про роботу Шевелівької сільської ради за 2015 рік.

ВИРІШИЛИ:   Рішення «Про звіт сільського голови про роботу Шевелівської сільської ради за 2015 рік» № 43-V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 3. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2016 рік.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що з метою досягнення позитивних тенденцій сталого розвитку в усіх сферах економіки територіальної громади с. Шевелівка, забезпечення життєдіяльності громади, покращення його благоустрою та екологічного стану, підвищення експлуатаційних показників конструктивних елементів житлових будинків і об’єктів соціальної інфраструктури,  необхідно затвердити Програму соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2016 рік.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2016 рік» № 44- V від 19 січня 2016року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ:  4.  Про затвердження акту обстеження меж земельної ділянки по вул. Миру, 79.

ВИСТУПИЛИ:  Худик Т.Г.,спеціаліст  сільської ради, яка сказала, що необхідно затвердити акт обстеження меж земельної ділянки по вул. Миру, 79.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження акту обстеження меж земельної ділянки по вул. Миру, 79»  № 45 - V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” –10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 5.  Про погодження переліку об’єктів при виконанні безоплатних громадських робіт засудженими та особами, на яких покладено адміністративне покарання.

ВИСТУПИЛИ:  Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що згідно ч. 1 ст. 36 Кримінально виконавчого Кодексу України та відповідно до ст 30-1, 321-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, необхідно погодити перелік об’єктів при виконанні безоплатних громадських робіт засудженими та особами, на яких покладено адміністративне покарання.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про погодження переліку об’єктів при виконанні безоплатних громадських робіт засудженими та особами, на яких покладено адміністративне покарання» № 46- V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

           Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 6. Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки транспортного податку.

ВИСТУПИЛИ:  Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу і деякі  законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році, необхідно на території сільської ради затвердити ставки транспортного податку.

ВИРІШИЛИ:   Рішення «Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки транспортного податку» № 47- V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 7. Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки єдиного податку.

ВИСТУПИЛИ:Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу і деякі  законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році, необхідно на території сільської ради затвердити ставки єдиного податку.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки єдиного податк» № 48-V від 19 січня 2016 року прийняти (додається). 

 

Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 8. Про встановлення на території Шевелівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

ВИСТУПИЛИ:Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу і деякі  законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році, необхідно на території сільської ради затвердити акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» № 49- V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

  Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 9. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 15.12.2015 р. № 20-У «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на майно, відмінне від земельної ділянки».

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу і деякі  законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році, необхідно  внести зміни та доповнення до рішення сільської ради від 15.12.2015 р. № 20-У «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на майно, відмінне від земельної ділянки».

ВИРІШИЛИ:   Рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 15.12.2015 р. № 20-У «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на майно, відмінне від земельної ділянки»»  № 50-V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 10.  Про надання у приватну власність земельної ділянки в с. Шевелівка, вул. Придорожня, буд. 36.

ВИСТУПИЛИ: Худик Т.Г., спеціаліст сільської ради, яка сказала від від гр. Літвінова Олександра Вікторовича надійшла заява з проханням передати безкоштовно у приватну власність земельну ділянку загальною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності та земельну ділянку загальною площею 0,16 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (рілля) за адресою: с. Шевелівка, вул. Придорожня, 39, враховуючи наявність державної реєстрації земельної ділянки, договору куплі-продажу житлового будинку, витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 36715010 від 13.12.2012 року.

ВИРІШИЛИ:   Рішення «Про надання у приватну власність земельної ділянки в

 с. Шевелівка, вул. Придорожня, буд. 36»  № 51-V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 11.  Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки земельного податку.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що  у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу і деякі  законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році, необхідно  затвердити на території сільської ради ставки земельного податку.

ВИРІШИЛИ:   Рішення «Про затвердження на території Шевелівської сільської ради ставки земельного податку»  № 52-V від 19 січня 2016 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           Г.І.Євсюкова.