ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

 

 

У К Р А Ї Н А

 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН 

ШЕВЕЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

____________________________­­­­________________________________________________

 

П Р О Т О К О Л  № 2

 

ІІ сесія Vскликання

 

 Від  15 грудня 2015 року.                                                                                               

 

Всього обрано депутатів 12 депутатів.

Присутні: 11 депутатів (список додається)

Головуючий на сесії – Євсюкова Г.І., сільський голова.

 

            ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Регламенту Шевелівської сільської ради. 

2. Про затвердження Положення про постійні комісії Шевелівської сільської ради.

3. Про роботу із зверненням громадян у 2015 році.

4.  Про затвердження кадрового резерву виконавчого апарату Шевелівської сільської ради на 2016 рік.

5.  Про заходи по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням доріг комунальної власності у зимовий період 2015-2016 років.

6. Про затвердження плану роботи Шевелівської сільської ради на 2016 рік.

7. Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік.

8. Про призупинення навчально-виховного процесу в дошкільному підрозділі Шевелівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області.

9. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

10. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

      11. Про внесення змін до  рішення сільської ради від  20 січня 2015 року № 417 - ІV

«Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

       12. Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за грудень 2015 року.

       13. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань секретарю сільської ради Проскуріній Тетяні Сергіївні.

       14. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань спеціалісту сільської ради Пономаренко Тетяні Анатоліївні.

      15. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність.

      16. Про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2015 рік, затвердженої рішенням  LXУІ позачергової

 сесії Шевелівської сільської ради ІУ скликання від 20.05.2015р. № 460 – ІУ.

      17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства по вул. Миру, буд. 79 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

     18.  Про преміювання до Дня місцевого самоврядування.     

 

                                           Порядок  денний   затверджено.

 

            Голосували:  «за» - 11 чоловік, «проти» - нема, «утрималося» - нема.

 

СЛУХАЛИ: 1. Про затвердження Регламенту Шевелівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити регламент Шевелівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про затвердження Регламенту Шевелівської сільської ради» № 14-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

                      Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 2. Про затвердження Положення про постійні комісії Шевелівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити Положення про постійні комісії Шевелівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ:   Рішення «Про затвердження Положення про постійні комісії Шевелівської сільської ради» № 15-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 3. Про роботу із зверненням громадян у 2015 році.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка проінформувала про роботу із зверненням громадян у 2015 році.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про роботу із зверненням громадян у 2015 році» № 16-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 4.  Про затвердження кадрового резерву виконавчого апарату Шевелівської сільської ради на 2016 рік.

ВИСТУПИЛИ:  Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити кадровий резерв Шевелівської сільської ради на 2016 рік.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження кадрового резерву виконавчого апарату Шевелівської сільської ради на 2016 рік» № 17-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

           Голосувало:  «за” – 11 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 5. Про заходи по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням доріг комунальної власності у зимовий період 2015-2016 років.

 ВИСТУПИЛИ:  Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що в зв’язку з метою забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту та пішоходів на вулично-дорожній мережі с. Шевелівка необхідно затвердити заходи по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням доріг комунальної власності у зимовий період 2015-2016 років.

ВИРІШИЛИ:   Рішення «Про заходи по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням доріг комунальної власності у зимовий період 2015-2016 років» № 18-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 6. Про затвердження плану роботи Шевелівської сільської ради на 2016 рік.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що для продуктивної роботи Шевелівської сільської ради та вирішення важливих питань необхідно затвердити перспективний план роботи Шевелівської сільської ради на 2016 рік.

ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про затвердження плану роботи Шевелівської сільської ради на 2016 рік» № 19-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 7. Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що з метою забезпечення надходжень до сільського бюджету зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, необхідно встановити  на території Шевелівської сільської ради податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про встановлення на території Шевелівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік» № 20-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 8. Про призупинення навчально-виховного процесу в дошкільному підрозділі Шевелівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: Коптяєва Ю.М., директор Шевелівського НВК, яка сказала, що для економії енергоресурсів та підтримки мінімального температурного режиму у приміщенні Шевелівського НВК необхідно призупинити навчально-виховний процес в дошкільному підрозділі з 28.12.2015 року по 31.12.2015 року, з 04.01.2016 року по 06.01.2016 року та 08.01.2016 року.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про призупинення навчально-виховного процесу в дошкільному підрозділі Шевелівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області» № 21-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 9. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити розпорядження сільського голови, які були прийняті у міжсесійний період.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про затвердження розпоряджень сільського голови» № 22-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

СЛУХАЛИ: 10. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що необхідно затвердити договори, укладені сільським головою від імені ради у період з жовтня по грудень.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради» № 23-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 11. Про внесення змін до  рішення сільської ради від  20 січня 2015 року № 417 - ІV «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., спеціаліст сільської ради, яка сказала, що необхідно внести зміни до  рішення сільської ради від  20 січня 2015 року № 417 - ІV «Про сільський бюджет на 2015 рік.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про внесення змін до  рішення сільської ради від  20 січня 2015 року № 417 - ІV «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами)» № 24-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 12. Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за грудень 2015 року.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., голова постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансування сільської ради.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за грудень 2015 року» № 25-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 13. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань секретарю сільської ради Проскуріній Тетяні Сергіївні.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка зачитала заяву секретаря сільської ради Проскуріної Т.С. з проханням надати їй матеріальну допомогу  для вирішення соціально-побутових питань.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань секретарю сільської ради Проскуріній Тетяні Сергіївні» № 26-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 14. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань спеціалісту сільської ради Пономаренко Тетяні Анатоліївні.

ВИСТУПИЛИ: Проскуріна Т.С., секретар сільської ради, яка зачитала заяву спеціаліста сільської ради Пономаренко Т.А. з проханням надати їй матеріальну допомогу  для вирішення соціально-побутових питань.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань спеціалісту сільської ради Пономаренко Тетяні Анатоліївні» № 27-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 15. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність.

ВИСТУПИЛИ: Худик Т.Г., спеціаліст сільської ради, яка зачитала заяву від гр. Кононової Марії Трохимівни з проханням затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд та ведення особистого селянського господарства в с. Шевелівка, вул. Центральна,151.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність» № 28-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 16. Про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2015 рік, затвердженої рішенням  LXУІ позачергової сесії Шевелівської сільської ради ІУ скликання від 20.05.2015р. № 460 – ІУ.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., спеціаліст сільської ради, яка сказала, що необхідно внести зміни до Програми соціально – економічного розвитку територіальної громади

 с. Шевелівка на 2015 рік, затвердженої рішенням  LXVІ позачергової  сесії Шевелівської сільської ради ІV скликання від 20.05.2015 р. № 460 – ІV.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2015 рік, затвердженої рішенням  LXУІ позачергової сесії Шевелівської сільської ради ІУ скликання від 20.05.2015р. № 460 – ІУ» № 29-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства по вул. Миру, буд. 79 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.       

ВИСТУПИЛИ: Худик Т.Г., спеціаліст сільської ради, яка сказала, що від гр. Бєлєвцової Віри Олексіївни та Приходько Валентини Олексіївни надійшли заяви з проханням надати дозвіл на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру, 79 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства по вул. Миру, буд. 79 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області» № 30-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 18. Про преміювання до Дня місцевого самоврядування

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., голова постійної комісії з питань планування, соціально –економічного розвитку, бюджету та  фінансування  сільської ради , яка зачитала висновок спільного засідання постійних комісій з пропозицією преміювати сільського голову Євсюкову Г.І., секретаря сільської ради Проскуріну Т.С., спеціаліста сільської ради Худик Т.Г., спеціаліста сільської ради Пономаренко Т.А.. до Дня місцевого самоврядування.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про преміювання до Дня місцевого самоврядування» № 31-У від 15 грудня 2015 року прийняти (додається).

 

Голосувало:  «за” – 11  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

Сільський голова                                                                           Г.І.Євсюкова