ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

                                              

    У К Р А Ї Н А

      ШЕВЕЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

      БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХVІ (позачергова) сесія ІV скликання

____________________________________________________________________________­­­­

 

 

П Р О Т О К О Л      66

                                              

Від  20 травня 2015 року.                                                                                               

 

Всього обрано депутатів 16 депутатів.

Присутні на сесії  12 депутатів (список додається)

Відсутні на сесії 4 депутатів (список додається).

Головуючий на сесії – Євсюкова Г.І., сільський голова.

Запрошені: Пономаренко Т.А., бухгалтер сільської ради, Худик Т.Г., спеціаліст сільської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

            1.  Про обрання секретаря сільської ради.

            2. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2015 рік.

            3.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 січня 2015 року № 417-IV «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

            4.  Про внесення змін до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури і духовності, затвердженого рішенням сільської ради від 16.11.2010 р. № 4-ІУ.

            5.Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за травень 2015 року.

            6. Про розірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі-олійниці, розташованої по вул. Центральна, буд. 94б в с. Шевелівка.

            7. Про збільшення  витрат на харчування дітей в Шевелівському ДНЗ (дитячий садок) Шевелівської сільської ради Балаклійського району Харківської області на літній оздоровчий період 2015 року.        

          

                                                                                            

                                     Порядок денний   затверджено.

                    Голосували:  «за» - 12 чоловік, «проти» - нема, «утрималося» - нема.

 

СЛУХАЛИ: 1. Про обрання секретаря сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала що Проскуріній Тетяні Сергіївні, яка пройшла спеціальну перевірку, щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, приступити до обов’язків секретаря Шевелівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про обрання секретаря сільської ради» № 459-ІУ прийняти

( додається  ).

 

           Голосувало:  «за” – 12  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

СЛУХАЛИ: 2.Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2015 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А., бухгалтер сільської ради, яка сказала, що необхідно затвердити Програму соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2015 рік .

 ВИРІШИЛИ: Рішення  «.Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади с. Шевелівка на 2015 рік» № 460-ІУ  прийняти  (  додається).

 

            Голосувало:  «за” – 12  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 січня 2015 року № 417-IV «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

ВИСТУПИЛИ: Пономаренко Т.А.,  бухгалтер сільської ради, яка сказала, що необхідно внести зміни до рішення сільської ради від 20 січня 2015 року № 417-IV «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

  ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 січня 2015 року № 417-IV «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами)» № 461-ІУ прийняти (додається).

 

      Голосувало:  «за” – 12 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

                                                                                                                                

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури і духовності, затвердженого рішенням сільської ради від 16.11.2010 р. № 4-ІУ.

ВИСТУПИЛИ: Гармаш О.М.., голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури і духовності, затвердженого рішенням сільської ради від 16.11.2010 р. № 4-ІУ, яка сказала, що необхідно внести зміни до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури і духовності, затвердженого рішенням сільської ради від 16.11.2010 р. № 4-ІУ.

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури і духовності, затвердженого рішенням сільської ради від 16.11.2010 р. № 4-ІУ» № 462-ІУ прийняти (додається).

 

                Голосувало:  «за” – 12 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 5. Про преміюваннясільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за травень 2015 року.

 ВИСТУПИЛИ: Каменєва Т.О., голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення, яка сказала, що за підсумками 5 місяців 2015 року перевиконання дохідної частини складає 178,4 пропоную преміювати сільського голову по результатах роботи за травень місяць у розмірі 100% від посадового окладу.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за травень 2015 року» № 463-ІУ прийняти ( додається) .

 

              Голосувало:  «за” – 12 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 6. Про розірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі-олійниці, розташованої по вул. Центральна, буд. 94б в с. Шевелівка. ВИСТУПИЛИ: Худик Т.Г. , спеціаліст сільської ради, яка зачитала  заяву   фізичної особи Гончарової Валентини Іванівни про необхідністьрозірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі-олійниці, розташованої по вул. Центральна, буд. 94б в с. Шевелівка за згодою сторін.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі-олійниці, розташованої по вул. Центральна, буд. 94б в с. Шевелівка» № 464-ІУ прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 12 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 7. Про збільшення  витрат на харчування дітей в Шевелівському ДНЗ (дитячий садок) Шевелівської сільської ради Балаклійського району Харківської області на літній оздоровчий період 2015 року.

ВИСТУПИЛИ: Каменєва Т.О., голова комісії з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення, яка сказала, що необхідно збільшити  витрати на харчування дітей в Шевелівському ДНЗ (дитячий садок) Шевелівської сільської ради Балаклійського району Харківської області на літній оздоровчий період 2015 року.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про збільшення  витрат на харчування дітей в Шевелівському ДНЗ (дитячий садок) Шевелівської сільської ради Балаклійського району Харківської області на літній оздоровчий період 2015 року» № 465-ІУ прийняти (додається).

 

            Голосувало:  «за” – 12 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

 

 

Сільський голова                                                                         Г.І.Євсюкова.