ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Протокол LVIII сесії IV скликання від 19 листопада 2014 року

      У К Р А Ї Н А

      ШЕВЕЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

      БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LVІІІ сесія І скликання

______________________________________________________­­­­

 

П Р О Т О К О Л     58

 Від 19 листопада   2014 року                                                                                                    

 

Всього обрано депутатів 16 депутатів.

Присутні на сесії  10 депутатів (список додається)

Відсутні на сесії 6 депутатів (список додається).

Головуючий на сесії – Євсюкова Г.І., сільський голова.

Запрошені:Пономаренко Т.А., бухгалтер сільської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

            1.  Про затвердження заходів по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням  доріг комунальної власності в зимовий період 2014-2015 років.

  .         2.  Про внесення змін до  рішення сільської ради від  31 січня 2014 року № 318 - ІV «Про місцевий бюджет на 2014 рік» (зі змінами).

            3.  Про надання згоди  на списання  та реалізацію   майна спільної власностітериторіальної громади с. Шевелівка, що знаходиться на балансі комунальногопідприємства  «Комунальник -1»

            4. Про затвердження скоригованих тарифів  на водопостачання та водовідведення по комунальному підприємству «Комунальник-1»

            5. Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за листопад 2014 року. 

            6. Про затвердження розпоряджень сільського голови

                 Порядок денний   затверджено.

 Голосували:  «за» - 10 чоловік, «проти» - нема, «утрималося» - нема.

 СЛУХАЛИ: 1.  Про затвердження заходів по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням  доріг комунальної власності в зимовий період 2014-2015 років.

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка сказала, що з метою забезпечення безперебійного руху транспорту під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2014-2015 років, з метою забезпечення безперебійного руху   автомобільного транспорту  та  пішоходів  на  вулично-дорожній  мережі села Шевелівка  необхідно заходи  по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням  доріг комунальної власності в зимовий період.

ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про затвердження заходів по боротьбі зі сніговими заметами та належним утриманням  доріг комунальної власності в зимовий період 2014-2015 років» прийняти (додається).

 Голосувало:  «за” –10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до  рішення сільської ради від  31 січня 2014 року № 318 - ІV «Про місцевий бюджет на 2014 рік» (зі змінами).

ДОПОВІДАЄ: Пономаренко Т.А., бухгалтер сільської ради, яка сказала про необхідність уточнення та внесення змін до місцевого бюджету на 2014 рік.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  рішення сільської ради від  31 січня 2014 року № 318 - ІV «Про місцевий бюджет на 2014 рік» (зі змінами)» прийняти (додається).

  Голосувало:  «за” –10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 СЛУХАЛИ: 3.  Про надання згоди  на списання  та реалізацію   майна спільної власностітериторіальної громади с. Шевелівка, що знаходиться на балансі комунальногопідприємства  «Комунальник -1»

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка познайомила присутніх зі зверненням дирекції КП «Комунальник-1» щодо надання дозволу на списання та реалізацію металевих елементів на очисних спорудах, які не будуть використовуватия  після  реконструкції очисних споруд.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди  на списання  та реалізацію   майна спільної власності територіальної громади с. Шевелівка, що знаходиться на балансі комунальногопідприємства  «Комунальник -1» (зі змінами)» прийняти (додається).

   Голосувало:  «за” –10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 СЛУХАЛИ: 4. Про затвердження скоригованих тарифів  на водопостачання та водовідведення по комунальному підприємству «Комунальник-1»

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка зачитала листа ьа планову калькуляцію дирекції КП «Комунальник -1» щодо надання згоди на  тимчасове корегування  тарифів  на водопостачання та водовідведення  на території села Шевелівка.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження скоригованих тарифів  на водопостачання та водовідведення по комунальному підприємству «Комунальник-1» прийняти (додається).

   Голосувало:  «за” –10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 СЛУХАЛИ: 5. Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботиза жовтень 2014 року. 

ДОПОВІДАЄ:  Каменєва Т.О., голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів,  податків та соціального захисту населення.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про преміювання сільського голову Євсюкову Г.І. по результатах роботи за листопад 2014 року» прийняти (додається).

Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 СЛУХАЛИ: 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова .

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження розпоряджень сільського голови» прийняти (додається).

   Голосувало:  «за” –10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

 

Сільський голова                                                 Г.І.Євсюкова.