ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

У К Р А Ї Н А

 ШЕВЕЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІ сесія ІV скликання

____________________________________________________________________________­­­­

 

 

 

 

 

П Р О Т О К О Л     61

                                              

Від  16 грудня  2014 року.                                                                                               

 

Всього обрано депутатів 16 депутатів.

Присутні на сесії  10 депутатів (список додається)

Відсутні на сесії 6 депутатів (список додається).

Головуючий на сесії – Євсюкова Г.І., сільський голова.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

         1.Про роботу зі зверненнями громадян у 2014 році.

            2. Про затвердження кадрового резерву виконавчого апарату Шевелівської сільської ради на 2015 рік.

            3. Про затвердження   плану роботи Шевелівської сільської ради на 2015 рік.

            4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 31 січня 2014 року № 318-IV «Про місцевий бюджет на 2014 рік»(зі змінами).

            5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна, 62 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

            6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства  по вул. Центральна, 90 в с. Шевелівка

Балаклійського району Харківської області .

            7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства  по вул. Придорожня, 28-А в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області

            8. Про надання згоди на списання майна, яке знаходиться на балансі комунального підприємства «Комунальник-1» Балаклійського району Харківської області

            9.Про затвердження  акту  обстеження  меж  земельної  ділянки по вул. Придорожня, 28-Б

            10. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

            11. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

             Порядок денний   затверджено.

                         Голосували:  «за» - 10 чоловік, «проти» - нема, «утрималося» - нема.

 

 

 

 

 

СЛУХАЛИ: 1.Про роботу зі зверненнями громадян у 2014 році.

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова (інформація додається).

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про роботу зі зверненнями громадян у 2014 році» прийняти (додається).

            Голосувало:  «за” –10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

СЛУХАЛИ: 2. Про затвердження кадрового резерву виконавчого апарату Шевелівської сільської ради на 2015 рік.

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова.

ВИРІШИЛИ:   Рішення  «Про затвердження кадрового резерву виконавчого апарату Шевелівської сільської ради на 2015 рік» прийняти (додається).

                        Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема

СЛУХАЛИ: 3. Про затвердження  плану роботи Шевелівської сільської ради на 2015 рік.

ДОПОВІДАЄ:  Євсюкова  Г.І., сільський голова..

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження перспективного плану роботи Шевелівської сільської ради на 2015рік» прийняти (додається).

                        Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 31 січня 2014 року № 318-IV «Про місцевий бюджет на 2014 рік»(зі змінами).

ДОПОВІДАЄ: Пономаренко Т.А., бухгалтер сільської ради, яка сказала про необхідність уточнення та внесення змін до місцевого бюджету на 2014 рік.

ВИРІШИЛИ: Рішення  «Про внесення змін до  рішення сільської ради від  31 січня 2014 року № 318 - ІV «Про місцевий бюджет на 2014 рік» (зі змінами)» прийняти (додається).

                        Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна, 62 в с. Шевелівка

Балаклійського району Харківської області .

ДОПОВІДАЄ:  Худик Т.А. спеціаліст сільської ради, яка зачитала заяву  гр. Пономаренко Алли Олександрівни,що проживає по вул. Молодіжна, буд. буд. 31, кв. 45  в с. Шевелівка, з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки загальною площею 0,2500 га  длябудівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель  житлової та громадської забудови за адресою с. Шевелівка, вул.. Центральна, 62.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна, 62 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

                        Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства  по вул. Центральна, 90 в с. Шевелівка

Балаклійського району Харківської області .

ДОПОВІДАЄ:  Худик Т.А. спеціаліст сільської ради, яка зачитала заяву  гр. Попової Лідії Дмитрівни,що проживає по вул. Центральна,. буд. 116  в с. Шевелівка, з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки загальною площею 0,2500 га  длябудівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель  житлової та громадської забудови та 0,1916 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (рілля) комунальної власності,  за адресою с. Шевелівка, вул. Центральна, 90 Балаклійського району Харківської області.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства  по вул. Центральна, 90 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

                        Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Придорожня, 28-А в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області .

ДОПОВІДАЄ:  Худик Т.А. спеціаліст сільської ради, яка зачитала заяву  гр. Євсюкова Віталія Федоровича,що проживає по вул. Молодіжна, буд. 31, кв. 22  в с. Шевелівка, з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки загальною площею 0,2475  га  длябудівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель  житлової та громадської забудови  за адресою с. Шевелівка, вул. 28-А Балаклійського району Харківської області.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства  по вул. Придорожня, 28-Ав с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

            Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 8. Про надання згоди на списання майна, яке знаходиться на балансі комунального підприємства «Комунальник-1» Балаклійського району Харківської області

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова, яка познайомила присутніх зі зверненням дирекції КП «Комунальник-1» щодо надання дозволу на списання споруд, які знаходяться на очисних спорудах.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на списання майна, яке знаходиться на балансі комунального підприємства «Комунальник-1» Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 9. Про затвердження акту обстеження меж земельної ділянки по вул.. Придорожня, 28-Б.

ДОПОВІДАЄ: Кононов А.І., голова постійної комісії з питань земельних ресурсів, екології, природокористування  та розвитку села.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження акту обстеження меж земельної ділянки по вул.. Придорожня, 28-Б» прийняти (додається).

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 10 Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради» прийняти (додається).

            Голосувало:  «за” – 10  чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

СЛУХАЛИ: 11. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

ДОПОВІДАЄ: Євсюкова Г.І., сільський голова.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження розпоряджень сільського голови» прийняти (додається).

                        Голосувало:  «за” – 10 чоловік;  „проти” – нема,  „утрималося” – нема.

 

 

Сільський голова                                                  Г.І.Євсюкова.