ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Проект рішення ХLIV сесії V скликання "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стрілець Сергію Сергійовичу за рахунок земель запасу, земель сільськогосподарського призначення, комунальної форми власності ціль

 

 

 

                                                                      

У К Р А Ї НА

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

_____________________________________________________________________________________

 

від  18 червня 2019 року                                                                                           

с. Шевелівка

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стрілець Сергію Сергійовичу за рахунок земель запасу, земель сільськогосподарського призначення, комунальної форми власності цільове призначення земельної ділянки: для ведення особистого селянського господарства за адресою:с. Шевелівка, Балаклійського району, Харківської області

 

            Розглянувши заяву гр.  Стрілець Сергія Сергійовича  про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу, земель сільськогосподарського призначення, комунальної форми власності, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території: с. Шевелівка, Балаклійського району, Харківської області, керуючись ст..12,40, 79-1, 116,118, 120,121,122, п. 12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності », ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 26  Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, комісія

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стрілець Сергію Сергійовичу за рахунок земель запасу, земель сільськогосподарського призначення, комунальної форми власності, для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: с. Шевелівка, Балаклійського району, Харківської області, площею 1,4210 га кадастровий номер 6320287401:00:002:0208.

2. Передати гр. Стрілець С.С.. у приватну власність земельну ділянку площею 1,4210 га, кадастровий номер 6320287401:00:002:0208, для  ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

3. Зобов’язати гр. Стрілець С.С.:

            3.1. Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

            3.2. Спеціалісту землевпоряднику внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

            3.3. Гр. Стрілець С.С.звернутися до Державного реєстратора для реєстрації права власності на земельну ділянку у Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

            3.4. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань планування, соціально - економічного розвитку, бюджету та  фінансів  сільської ради (голова - Пономаренко Тетяна Анатоліївна).

 

 Голова постійної комісії з питань                                                   Худик Т.Г.

охорони здоров`я, освіти,культури,

правопорядку,соціального захисту населення

та роботи з молоддю  

Голова постійної депутатської комісії                                       Пономаренко Т.А.

з питань планування,соціально – економічного

розвитку,бюджету та фінансів сільської ради