ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Проект рішення ХLIII сесії V скликання Про надання дозволу гр. Саловій Лідії Єфремівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої по в

 

 

                                                                      

У К Р А Ї НА

ШЕВЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

_____________________________________________________________________________________

 

від  23 квітня 2019 року                                                                                           

с. Шевелівка

Про надання дозволу гр. Саловій Лідії Єфремівні

на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд, розташованої по вул. Придорожня, 23  в с. Шевелівка

 

            Розглянувши заяву гр. Салової Лідії Єфремівни , що мешкає по вул. Придорожня, буд. 23 в с. Шевелівка Балаклійського раойону Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд з метою подальшого отримання її у власніть, розташованої по вул. Придорожня, буд. 23 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області, відповідно до ст.ст. 12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

 

В И Р І Ш И Л А:

             

1. Надати дозвіл гр. Саловій Лідії Єфремівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності теритріальної громади, яка розташована по вул. Придорожня, 23 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

2. Рекомендувати гр. Саловій Лідії Єфремівні звернутись до сертифікованої землевпорядної організації для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з наступним поданням його на погодження у порядку, передбаченому законодавством.

3. Зобов’язати гр. Салову Лідію Єфремівну протягом року представити розроблений та погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на затвердження до сільської ради для подальшого прийняття рішення щодо передачі земельної ділянки у власність.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету  та фінансів сільської ради (голова – Пономаренко Т.А.)

Голова постійної депутатської                                                      Пономаренко Т.А.

комісії з питань планування,                                      

соціально – економічного розвитку,

бюджету, та фінансів сільської ради                                                

 Голова постійної депутатської комісії                                          Шабатура Т.Г.

з питань охорони здоров’я, освіти, культури

правопорядку, соціального захисту населення