ОмскАвтоСклад

Шевелівська сільська рада Балаклійського району

Проект рішення ХХХІV (позачергової) сесії V скликання "Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 148 в с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області " від 05 червня 2018 року.

 ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

Від 05 червня 2018  р.                                                                                         

 

Про надання згоди на встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки, розташованої по

вул. Центральна, 148 в с. Шевелівка

Балаклійського району Харківської області

 

 

            Розглянувши заяву гр. Макаренко Лідії Семенівни про надання згоди на встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Центральна, буд. 148 в с. Шевелівка, яка перебуває в її користуванні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, взявши до уваги «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Шевелівка, вул. Центральна, 148», розроблені ТОВ «Підприємство Астра», керуючись ст. ст. 12, 40,  79-1, 116, 118, 120, 121, п. 12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

 

В И Р І Ш И Л А:

             

1. Надати гр. Макаренко Лідії Семенівни згоду на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна, 148 в с. Шевелівка, на якій розташовано житловий будинок, право власності на який зареєстровано на Макаренко Л.С., за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади с. Шевелівка.

2. Надати згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в.с Шевелівка по вул. Центральна, 148.

 

Голова постійної депутатської                                                      Пономаренко Т.А.

комісії з питань планування,                                     

соціально – економічного розвитку,

бюджету, та фінансів сільської ради                                                 

 Голова постійної депутатської комісії                                          Шабатура Т.Г.

з питань охорони здоров’я, освіти, культури                                                                     

правопорядку, соціального захисту населення,

та роботи з молоддю